KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16694470
nr 1669 4470
Gotthard Sandberg
(1890-1961), Sverige
Oljemålning, Kustparti. Signerad. Olja på pannå, 28x35 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm
Gotthard Sandberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1961.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 december 2024
kl 21:01:35
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Gotthard Sandberg
Läs mer om Gotthard Sandberg